Anam-babam usulü muhtarlık dönemini bitireceğiz!

ÇORUM 29 Mart 2024 22:29
Videoyu Aç Anam-babam usulü muhtarlık dönemini bitireceğiz!
A
a

Üçtutlar Mahallesi Muhtar Adayı Elvan Şimşek, Üçtutlar’ı prestijli bir mahalle muhtarlığı haline getirerek, örnek muhtarlık imajını oluşturup marka yapacağını belirterek, “31 Mart’ta anam-babam usulü muhtarlık dönemini bitireceğiz” dedi...


 

Seçime iki gün kala yazılı açıklama yapan Üçtutlar Mahallesi Muhtar Adayı Elvan Şimşek, seçim çalışmaları sırasında kendisine destek verenlere teşekkür etti.

Şimşek, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Üçtutlar mahallemizin değerli sakinleri, muhtarlık kişilerin değil devletin makamıdır. Bir 5 yıl daha kaybetmek istemiyorsanız, iş yaptıran, işini ciddiye alan mahallemizi en iyi temsil edecek bir muhtar adayını seçmeniz gerekecek. 30 yılla yakın bir basın mensubu kardeşiniz olarak, mesleğimde edindiğim tecrübeyle size hizmet etmeye çalışacağımı ifade etmek isterim.

Malum muhtarlık topluma dokunabilen sorunlar ve makamlar arasında köprü olan sorunların ileticisi ve takipçisi olabilen ülke yönetiminin vadi düşük ama hakkıyla yapıldığında hizmeti büyük birimidir ve ben, iletişim, açıklığım, dinleme algılama ve uygulama yetim, yönetim kabiliyetim, kucaklayan kavrayan mesleğim ve tüm özgüvenim ile bu hizmete talibim.

MUHTARLIK CİDDİYET VE LİYAKAT MAKAMIDIR

Kişisel ilişkilerin her şeyin üzerinde olduğu durumlarda, doğruluk, dürüstlük ve liyakat gibi kavramları rafa kaldırılmamanızı istirham ediyorum. Muhtarlık makamını, dalga ve şakacı zihniyetten çıkartarak dijital platformla tanıştıracağız inşallah. Mahallemizle ilgili yapılan bütün çalışmaları yakından takip etme fırsatı bulacaksınız

31 MART'TA ANAM-BABAM USULÜ
MUHTARLIK DÖNEMİNİ BİTİRECEĞİZ!

Üçtutlar mahallesini prestijli bir mahalle muhtarlığı haline  getirerek, Türkiye'nin örnek mahallesi ve Türkiye'nin örnek muhtarlığı imajını oluşturarak marka haline getireceğiz...

1 Nisan'da muhtar seçilirsem mahallemizin muhtar adaylığı yarışında olan 4 aday arkadaşın kamu yararına bulunan pano yön levhaları, elektriktik direklerine ve ağaçlara  yapıştırdıkları  tanıtım afişlerini tek tek kaldırmalarını isteyeceğim . Aksi takdirde kaldırmazlarsa belediye ve  Çevre Şehircilik İl Müdürlüğüne şikayette bulunacağımı şimdiden belirtmek isterim.

Ayrıca seçimde  muhtarların oy kullanılan kabinlerden bir birlerinin oy pusulasını aldırdıklarına çok şahit olduk. Bu durum bu seçimde yaşanmaması en büyük dileğimdir. Demokratik bir seçim ve seçmenin tercih edeceği bir muhtar arkadaşın seçilmesi en güzel usül ve yöntemdir.

Bu konuda siz Üçtutlar Mahallesi sakinlerinin şahsıma desteklerini esirgemeyeceğine olan inancım sonsuzdur. Malum kalite tesadüf değil tercihtir. Tercihlerinizin mahallemiz için hayırlara vesile olmasını dilerim.”

Kaynak : www.hitittv.net
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

sondakika SON DAKİKA
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.net Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

sol reklam
Önce çevre
Erdoğan reklam